Моят акаунт
Моят акаунт
Към акаунт
Добавяне към моя списък с желания
BGN
€ EUR
$ USD
English
English English
Español Español
Français Français
Italiano Italiano
Polski Polski
Türkçe Türkçe
Português BR Português BR
  • ръкави
  • термос
  • кошници за бельо
0
Покупка с едно кликване 0.00
0-Предложения
  • Към съдържанието
  • кутии за бижута
  • Пират 4 Слоя Органайзер за Бижута Кутия за 360°Въртяща Витрина Организатор за Съхранение на Пръстени, Огърлица,
    • бейзболни шапки
    • шапки и шапки
    • щандове
    • ръкави
    • термос
    • кошници за бельо
    • клипове
    • кутии за бижута
    • тяло
    • стикери
    • брони
    • LED лампи
    • колела
    • настолни лампи
    • пътен бягане
    • умен часовник
    • AC адаптери
    • ушите
    • карти MICRO SD
    • кошница
    • раници
    • изтривалки
    • панталони
    • лак за нокти
    • кофи за кошници
    • комплекти четки
    • перуки
    • касети с тонер
    • покривки за маса
    • боди
    • батерии
    • скинове
    • винтове машини
    • спално бельо
    • ножица за нокти
    • котки
    • етажерка за баня
    • обяд-апарати
    • кърпи
    • ножица
    • шампоани
    • душ CADDY
    • игри
    • USB-кабели за
    • тави за бижута
    • облекло
    • външни огледала
    • климатици
    • мокри торби
    • корита за баня
    • обувки

    Пират 4 Слоя Органайзер за Бижута Кутия за 360°Въртяща Витрина Организатор за Съхранение на Пръстени, Огърлица,

    Пират 4 Слоя Органайзер за Бижута Кутия за 360°Въртяща Витрина Организатор за Съхранение на Пръстени, Огърлица, Гривна, Обеци Притежателя, Подарък за Момичетата Майк
    BGN 27.60
    Налично за поръчка

    Продукти

    Facebook Tweet Google+ Pinterest
    • Описание на офертата
    • Характеристики на продукта

    【 Описание на материала 】 Материал е изработен от висококачествена ABS, който е здрав и е подходящ за ежедневна употреба. 【Представяне на продукта】1.Този компактен ковчег за бижута ще се превърне в стилно допълнение към всеки туалетному маса.Може да се сменят, за да отговарят на всеки стил, а когато е затворен, той изолира прах, за да запази блясъка на вашите бижута.2. Този 4-слойная въртящата се конструкция за съхранение спестява място и може да се съхраняват повече предмети чист и подреден начин.Той е идеален за съхранение на обици, пръстени, колиета, гривни, червило, грим, ключовете от колата и други дребни принадлежности.Можете да намерите всичко бързо, и това ще отнеме малко място. 【3 D печат и огледало】Предната част на малка кутия за съхранение на бижута приема 3 D-печат, която подобрява характеристиките, модата и красотата кутии.След откриването, на задната страна на калъф за бижута е скрито огледалото, което може да се използва при носенето на бижута, е много удобно. 【 Инструкции за пране 】се Препоръчва редовно да се почистват с влажна кърпа. 【Една ЧУДЕСНА ИДЕЯ за ПОДАРЪК】Този ковчег за бижута-идеален подарък за вашата майка, приятелка, съпруга, дъщеря, съученици, колеги.Също така е добра идея за свети Валентин, подаръци за рожден ден, подаръци за Деня на майката, коледни подаръци и т.н. Стил : Modern Shape : RoundМатериал : ABS resin Color : светло розов, Размер : 4.7 x 4.7 x 5 inches Weight : 343g We винаги следвайте, опитайте се предоставят задоволителни услуги за вас, ако имате някакви въпроси относно продукта, Моля, изпратете ни електронно писмо, ние ще ви отговорим в рамките на 24 часа.

    Повече информация

    Пират 4 Слоя Органайзер за Бижута Кутия за 360°Въртяща Витрина Организатор за Съхранение на Пръстени, Огърлица, Гривна, Обеци Притежателя, Подарък за Момичетата Майк

    Информация за нови продуктиРегистрирайте се сега и вземете петте най-добри оферти днес, гарантирани на най-добрата цена.
    zerogsardinia.com zerogsardinia.com
    payment